Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1479
Stary 10.07.2013, 20:17
Po meczu Wisła - Legia nie mam najmniejszych złudzeń, że to nie był przypadek. To, że niektórzy łykają jak pelikany bajki o Agnieszce Radwańskiej to znaczy, że każdy kit kupią jak to , że był (Siejewicz) kreowany na najlepszego sędziego nieprzypadkowo świadcząc usługi grupie ustawiającej mecze i sam coś chciał jeszcze przy tym zarobić dla siebie. Nawet Przesmycki coś już bąknął na ten temat. Ale nie łudźmy się temat zostanie zamieciony pod dywan a Hubercik zostanie poddany leczeniu bo zostanie wykryte, że jest uzależniony od hazardu.
Odpowiedz cytując