DonaltTSSk napisał(a):

|
Tyle, że Kaczyński po aferze jego koalicjanta miał jaja i zdecydował się na przyspieszone wybory, a obecna władza po kilku aferach z hazardową na czele nie ma takiej odwagi tylko się trzymają kurczowo i jak to TuSSku ostatnio mówił, "bez walki Polski nie odda" - jakby to jego własność była.
|
Tak miał jaja

. Narobili takiego smrodu wokół siebie ,że tego dalej się ciągnąć nie dało ,wolał rozpisać wcześniej wybory bo się bał że dalsze trwanie w tym toksycznym związku doprowadzi ,że na jaw wyjdą nowe kwiatki takie jak afera gruntowa i całkowicie się pogrążą. Takto rozpisali nowe wybory , część ludzi uwierzyło ,że oni walczą z korupcją i w sumie z tego bagna wyszli suchą nogą o tyle ,że zajęli drugie miejsce w wyborach ,ale muszą teraz pokornie czekać 8 lat żeby się znów dobrać do koryta ,ale jak im sie uda to sobie ten czas oczekiwania odbiją z nawiązką,jestem tego pewny.