AS82 napisał(a):

|
Zrobili co się dało ,czyli wspólnie z Lepperowcami i Giertychami dorwali sie do publicznej kasy,ministerstw i spółek Skarbu Państwa i przez 1,5 tora wydoili tyle kasy ile dało , ale że wizerunkowo ich rzady to była totalna kompromitacja ,to trzeba było rozpisać nowe wybory bo dalej sie tego nie dało ciagnąć.
|
Wizerunkowo? Buchachacha. Tylko bezmózgi leming kieruje sie wizerunkiem fałszowanym przez komusze media. Kaczyński nie przewidział ze mamy w Polsce aż tylu kretynów, dlatego rozpisał nowe wybory i tyle.
Teraz kiedy już tylko komuchy, całkowite tumany albo opłacane szmaty bronią rudego wyraźnie widać kto jest kto.