Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23401
Stary 10.07.2013, 19:53
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zrobili co się dało ,czyli wspólnie z Lepperowcami i Giertychami dorwali sie do publicznej kasy,ministerstw i spółek Skarbu Państwa i przez 1,5 tora wydoili tyle kasy ile dało , ale że wizerunkowo ich rzady to była totalna kompromitacja ,to trzeba było rozpisać nowe wybory bo dalej sie tego nie dało ciagnąć.
Wizerunkowo? Buchachacha. Tylko bezmózgi leming kieruje sie wizerunkiem fałszowanym przez komusze media. Kaczyński nie przewidział ze mamy w Polsce aż tylu kretynów, dlatego rozpisał nowe wybory i tyle.

Teraz kiedy już tylko komuchy, całkowite tumany albo opłacane szmaty bronią rudego wyraźnie widać kto jest kto.
Hej Nasz TS !!