Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23399
Stary 10.07.2013, 19:41
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Mieli swój czas i nie wykorzystali go jak powinni.
Pisałem już co Korwin zrobił, zgłosił projekt lustracyjny i tylko Antek Macierewicz z tajemniczych powodów tego nie wykonał. Zakończyłoby to całą lustrację i walkę na teczki, szantaże, wyzywanie od agentów itd. Można snuć domysły dlaczego nie wykonał tej lustracji.
Przyjacielu ze smutkiem muszę przyznać, że nie wiesz o czym piszesz. Przeczytaj trochę na temat sytuacji rządu Olszewskiego w 1992 r., zapoznaj się z tym co zrobił Macierewicz i dopiero pisz na ten temat, bo na razie odnoszę wrażenie, że nie wiesz za bardzo o czym piszesz. Korwin zgłosił projekt swojej uchwały 28 maja, w tym samym dniu została ona zaaprobowana przez Sejm. Dzień później (przez JM Rokitę) został zgłoszony wniosek o votum nieufności dla rządu Olszewskiego. Rząd został odwołany 4 czerwca, kilka godzin wcześniej min. Macierewicz przedstawił listę nazwisk osób zarejestrowanych w aktach SB jako tajni współpracownicy (prezydenta, parlamentarzystów, członków rządu i gabinetu prezydenta).
Owszem wbrew uchwale sejmowej lista nie zawierała nazwisk sędziów, prokuratorów i wojewodów, aczkolwiek, jeśli Macierewicz czekałby na jej uzupełnienie zapewne nigdy nie ujrzałaby ona światła dziennego. Nie mam zamiaru występować w charakterze jego adwokata, ale zanim zaczniesz "snuć domysły" zapoznaj się z faktami.

Znowu przeskakujesz z tematu na temat, jak Ci jest wygodnie. Uchwała lustracyjna 28 maj 1992 r., powstanie partii PiS 13 czerwca 2001 r.
Sugerujesz zatem, że od 1992 r. Korwin nic nie zdziałał
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 10.07.2013 o godz. 19:46.