Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3604
Stary 10.07.2013, 18:58
Jak dla mnie to jedyne wytłumaczenie jest takie,że stocki tych obecnych koszulek są tak niskie,że nie ma sensu robić wyprzedaży bo kilka sztuk i tak jakoś sie sprzeda.

Co do ceny będzie pewnie tak samo 250,może maks 279.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując