Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23396
Stary 10.07.2013, 18:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To tak jak Ty przez ostatnie sześć lat? Dajesz dupy z promiennym uśmiechem... I jeszcze oświadczasz, że to jest normalne

Nie wszyscy są ciągle pochyleni ...
Ciebie okradną(wyruchają ,stosując twoją retorykę) w pozycji na bacznośc, obok będzie powiewała biało czerwona flaga z drugiej strony krzyż ,a ty będziesz z dumą i łzami w oczach patrzył, jak Kaczyński z kumplami się dorywa do publicznej kasy.
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
he,he,he dobre,nawet bardzo dobre Jak się o tym Krzychu Bęgowski dowie to nici z miłości.
Już nudny sie robisz z tym Krzychem Bęgowskim,wymysl coś nowego.