Nie chce mi się czytać tego tematu. W Polsce pewnie każdego dnia dochodzi do kilkunastu takich incydentów, ale że to Morskie Oko to media od razu przylepiły się do łatwego tematu. W takich miejscach co kilka kroków są inskrypcje sławiące drużyny z całej Polski, więc przestańcie przeżywać jak pierwsze włoski tam na dole.
----
http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/c...22dd0d256f2fba
Coś o problemach kadrowych w przeddzień startu ligi.