AS82 napisał(a):

|
Jesteś tak naiwny , że prawdopodobnie przy użyciu patriotyczno-demokratycznych hasełek Pisowscy do spółki z klerem ściągnęli by ci z dupy ostatnią pare majtek a ty byś się z tego cieszył jeszcze...
|
To tak jak Ty przez ostatnie sześć lat? Dajesz dupy z promiennym uśmiechem... I jeszcze oświadczasz, że to jest normalne
Nie wszyscy są ciągle pochyleni ...