jaro1985r napisał(a):

Nie spodziewałem się ,że tutaj jest tylu społeczniaków, którzy chcą naprawiać świat. No ale chcieć a móc to różnica !
"KIBICE NET NA CHYJ MAM JECHAĆ NA WYJAZD, NA FORUM NAPISZE CO W RADIO USŁYSZĘ W KAFEJCE NIE DADZĄ MI W RYJA."
|
Ultraska i chuliganka została zbanowana. Pozostali odeszli sami. Nie spodziewaj się zbyt wiele od tego forum. Dziś został Alan, który rozkminia transfery i Bogdan, który robi rozpiskę dla największych wrogów jak Legia czy Lech w LM / UEFA. A admin mnie straszy na priv żebym wykasował wpis o zbiórce na oprawę dla Radka Sobolewskiego. Każdy na swój sposób wytrzymuje.. ale ileż można.. frajernia i tyle.