Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.07.2013, 17:07
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Nie spodziewałem się ,że tutaj jest tylu społeczniaków, którzy chcą naprawiać świat. No ale chcieć a móc to różnica !
"KIBICE NET NA CHYJ MAM JECHAĆ NA WYJAZD, NA FORUM NAPISZE CO W RADIO USŁYSZĘ W KAFEJCE NIE DADZĄ MI W RYJA."
Ultraska i chuliganka została zbanowana. Pozostali odeszli sami. Nie spodziewaj się zbyt wiele od tego forum. Dziś został Alan, który rozkminia transfery i Bogdan, który robi rozpiskę dla największych wrogów jak Legia czy Lech w LM / UEFA. A admin mnie straszy na priv żebym wykasował wpis o zbiórce na oprawę dla Radka Sobolewskiego. Każdy na swój sposób wytrzymuje.. ale ileż można.. frajernia i tyle.
Ostatnio edytowane przez element : 10.07.2013 o godz. 17:11.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując