|
Nie spodziewałem się ,że tutaj jest tylu społeczniaków, którzy chcą naprawiać świat. No ale chcieć a móc to różnica !
"KIBICE NET NA CHYJ MAM JECHAĆ NA WYJAZD, NA FORUM NAPISZE CO W RADIO USŁYSZĘ W KAFEJCE NIE DADZĄ MI W RYJA."
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 10.07.2013 o godz. 16:52.
|