Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2871
Stary 10.07.2013, 15:06
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Wielce zdziwiony jesteś tym,że na wyjazd nie ma kto jechać ?przypomnij sobie jak ludzie zostali potraktowani przez skwk przed wyjazdem do Bełchatowa,skwk rzuciło kilkanaście biletów reszta poszła dla wybranych a ludzie specjalnie przyjechali w tym ja aby jechać do Bełchatowa do dnia dzisiejszego pamiętam reakcje jak ludzie mówili,że niech teraz do końca sezonu jeżdzą wybrani i efekt był taki,że wiosna wyjazdowa była fatalna bo masa ludzi zrażiła się i wolała zostać w domach.

Na oprawy nie ma kto dać? sprawdz sobie ile kasy już skwk uzbierało na zbiórce internetowej+ dodaj konkretne wyniki z puszek na wiosne ,ale jeżeli oczekujesz wyników zbiórek takich jak ma Legia to u nas nie uświadczysz.
Na tak małym wyjeździe są potrzebni goście, którzy są kozakami w realu a nie w w necie.
Szkoda, że jak jest masówka i jak rzucają kilkaset bądź więcej biletów chętnych nie ma, tylko do Bełchatowa. Szkoda, że chętni są zawsze na Legie a na Śląsk w pucharze już nie
Na oprawę zebrano 10 tys. z czego wpłatę zrobiło ledwie 100-120 osób. - Tylu mamy ludzi co jeszcze mogą coś powiedziec. Wy udajecie kibiców.
Nie uświadczysz, bo tam mają kibiców. Wy natomiast walczycie o PR Wisły...
Zobaczymy za tydzień w Piątek

Viper napisał(a):Wyświetl post
^^Zaraz zaraz, przecież jeszcze dwie strony temu ktoś napisał że stadion to specyficzne miejsce i jak nie chce słuchać przekleństw/nawoływania do przemocy i nienawiści to niech przychodzi. Teraz głos zupełnie przeciwny. Więc jak to w końcu jest?
Szkoda, że na meczu z Legią czy na derby, kiedy jest najwięcej tego typu zdarzeń, ludzi ciągnie jak magnes na stadion a na przeciętne mecze gdzie tego nie ma już nie.
Tak to w końcu jest
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.07.2013 o godz. 15:51.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując