GrzegorzTS napisał(a):

Wielce zdziwiony jesteś tym,że na wyjazd nie ma kto jechać ?przypomnij sobie jak ludzie zostali potraktowani przez skwk przed wyjazdem do Bełchatowa,skwk rzuciło kilkanaście biletów reszta poszła dla wybranych a ludzie specjalnie przyjechali w tym ja aby jechać do Bełchatowa do dnia dzisiejszego pamiętam reakcje jak ludzie mówili,że niech teraz do końca sezonu jeżdzą wybrani i efekt był taki,że wiosna wyjazdowa była fatalna bo masa ludzi zrażiła się i wolała zostać w domach.
Na oprawy nie ma kto dać? sprawdz sobie ile kasy już skwk uzbierało na zbiórce internetowej+ dodaj konkretne wyniki z puszek na wiosne ,ale jeżeli oczekujesz wyników zbiórek takich jak ma Legia to u nas nie uświadczysz.
|
Na tak małym wyjeździe są potrzebni goście, którzy są kozakami w realu a nie w w necie.
Szkoda, że jak jest masówka i jak rzucają kilkaset bądź więcej biletów chętnych nie ma, tylko do Bełchatowa. Szkoda, że chętni są zawsze na Legie a na Śląsk w pucharze już nie
Na oprawę zebrano 10 tys. z czego wpłatę zrobiło ledwie 100-120 osób. - Tylu mamy ludzi co jeszcze mogą coś powiedziec. Wy udajecie kibiców.
Nie uświadczysz, bo tam mają kibiców. Wy natomiast walczycie o PR Wisły...
Zobaczymy za tydzień w Piątek
Viper napisał(a):

|
^^Zaraz zaraz, przecież jeszcze dwie strony temu ktoś napisał że stadion to specyficzne miejsce i jak nie chce słuchać przekleństw/nawoływania do przemocy i nienawiści to niech przychodzi. Teraz głos zupełnie przeciwny. Więc jak to w końcu jest?
|
Szkoda, że na meczu z Legią czy na derby, kiedy jest najwięcej tego typu zdarzeń, ludzi ciągnie jak magnes na stadion a na przeciętne mecze gdzie tego nie ma już nie.
Tak to w końcu jest