Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.07.2013, 15:05
Viper napisał(a):Wyświetl post
-„Działamy twardo i pewni siebie, do zobaczenia na waszym pogrzebie”
-Słynne okrzyki na temat człowieka
-"cracovia K, cracovia S, cracovia starą k...ą jest" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Było ich 6, potem 12 i założyli klub pederastów, klub się rozwijał, klub się rozrastał, bo każdy .... to pederasta! Śpiewają miasta, śpiewają wioski, największą k...ą jest klub .............!

Etc etc etc...
wprowadziłem pewne zmiany do jego postu (zgadnijcie jakie), chyba lepiej teraz wygląda ;-)

co za gość - można mu przypisać nominacje do jednej z kategorii konkursu na koniec roku, z pewnością by wygrał ;-)

czyżby to był kryptoz.d ? Zarejestrowany kilka dni temu, pewnie ma bekę, że sobie hasa po forum wiślackim bez konsekwencji.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.07.2013 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując