Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.07.2013, 14:51
Viper napisał(a):Wyświetl post
^^Zaraz zaraz, przecież jeszcze dwie strony temu ktoś napisał że stadion to specyficzne miejsce i jak nie chce słuchać przekleństw/nawoływania do przemocy i nienawiści to niech przychodzi. Teraz głos zupełnie przeciwny. Więc jak to w końcu jest?
Co Ty chłopie pitolisz? Nawoływania do przemocy? Bo ktoś krzyknie "sędzia weź sznur"?

Mecz to nie teatr, zawsze jedni się cieszą a drudzy denerwują. I jedno i drugie przybiera najróżniejsze formy, od klaskania, tupania i śpiewania po odpalanie rac i rzucanie czym popadnie na murawę. Jedynym moim zdaniem ograniczeniem dla pomysłowych powinno być bezpieczeństwo. Dlatego rzucanie zapalniczką to debilizm natomiast serpentyną to pożądany koloryt. To samo flagi i sektorówki, komu one przeszkadzają?

Jeśli chodzi o repertuar to wszystko od ciebie zależy, podłączaj się do przyśpiewek kulturalnych razem z dziewczyną to mniej będzie bluzgów. A jak cię one tak rażą to udaj się pod dowolne gimnazjum na przerwie, może się osłuchasz i na meczu będzie łatwiej .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując