|
Jakby zydy namalowowalyby tam antygwiazde to pewnie na forum nikt by sie nie wzburzyl ,a jak pojawi sie pare wislackich napisow to afera na forum jakby nie wiadomo co sie stalo. Jestem w stanie zrozumiec oburzenie ale czy zawsze musicie srac do wlasnego gniazda nie mozecie sie powstrzymywac od pisania takich kocopolow ,wasze komentarze i tak gowno zmienia. Jakby nie mozna bylo zachowac chocby pozorowanej wislackiej jednosci i dac sobie spokoj na pisanie ........ A taka zydy maja beke , wyborcza pewnie za chwile artykul trzasnie ...
|