Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2864
Stary 10.07.2013, 14:34
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Hmmm czyli jeśli pomażę Twój dom farbą może z nudów przewrócę płot/wyrwę domofon.

I ktoś kto to widział nic nie powie będziesz szczęśliwy? Bo nieładnie "donosić" Hmm ciekawe...

Zakładam, że nie będziesz chciał udowodnić swojego zdania w rzeczywistości?
Mam na to wyjebane! Pasuje?
Dom mam ubezpieczony. Pasuje?
Brzydzę się konfidenctwem. Pasuje?

Coś jeszcze?

Twoja droga do morskiego oka? Ty będziesz ponosił koszty? Ty będziesz za to odpowiadał? NIE!

To co się ....a prujesz i sadzisz jeden z drugim do kogoś kto zaznaczył swoją obecność!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.07.2013 o godz. 14:39.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując