Ajax napisał(a):

Hmmm czyli jeśli pomażę Twój dom farbą może z nudów przewrócę płot/wyrwę domofon.
I ktoś kto to widział nic nie powie będziesz szczęśliwy? Bo nieładnie "donosić" Hmm ciekawe...
Zakładam, że nie będziesz chciał udowodnić swojego zdania w rzeczywistości?
|
Mam na to wyjebane! Pasuje?
Dom mam ubezpieczony. Pasuje?
Brzydzę się konfidenctwem. Pasuje?
Coś jeszcze?
Twoja droga do morskiego oka? Ty będziesz ponosił koszty? Ty będziesz za to odpowiadał? NIE!
To co się ....a prujesz i sadzisz jeden z drugim do kogoś kto zaznaczył swoją obecność!