Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2863
Stary 10.07.2013, 14:28
Sorry za lekki offtop, ale fajnie tak sobie od czasu do czasu poczytać, jakie co poniektórzy mają ciekawe poglądy. A że hipokryzji w tym często co nie miara, kogo to obchodzi? Internet przecież wszystko przyjmie, włącznie z ogromną ilością bezczelnej hipokryzji. Fajnie być na forum anonimowym, nawet jeśli to tak niesłychanie złudne...
Odpowiedz cytując