|
Sorry za lekki offtop, ale fajnie tak sobie od czasu do czasu poczytać, jakie co poniektórzy mają ciekawe poglądy. A że hipokryzji w tym często co nie miara, kogo to obchodzi? Internet przecież wszystko przyjmie, włącznie z ogromną ilością bezczelnej hipokryzji. Fajnie być na forum anonimowym, nawet jeśli to tak niesłychanie złudne...
|