Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.07.2013, 14:18
palikot napisał(a):Wyświetl post
na wyjazd nie ma kto jechac na oprawę nie ma kto dac. Może zacznijcie najpierw od siebie bo jak na razie tylko udajecie kibiców i pierwsi jestescie do oceniania piłkarzy działaczy, innych kibiców (w tym SKWK). Póki co zróbcie własny rachunek sumienia. Potem bierzcie się za oceny. Tamci swój zrobią przymusowo, wyjścia nie mają.
Wielce zdziwiony jesteś tym,że na wyjazd nie ma kto jechać ?przypomnij sobie jak ludzie zostali potraktowani przez skwk przed wyjazdem do Bełchatowa,skwk rzuciło kilkanaście biletów reszta poszła dla wybranych a ludzie specjalnie przyjechali w tym ja aby jechać do Bełchatowa do dnia dzisiejszego pamiętam reakcje jak ludzie mówili,że niech teraz do końca sezonu jeżdzą wybrani i efekt był taki,że wiosna wyjazdowa była fatalna bo masa ludzi zrażiła się i wolała zostać w domach.

Na oprawy nie ma kto dać? sprawdz sobie ile kasy już skwk uzbierało na zbiórce internetowej+ dodaj konkretne wyniki z puszek na wiosne ,ale jeżeli oczekujesz wyników zbiórek takich jak ma Legia to u nas nie uświadczysz.
Odpowiedz cytując