Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.07.2013, 13:43
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Mama cię nie nauczyła, że skarżyć nie wolno?

Wstydził byś się takie żygoliny wypisywać. Nawet mimo że pozostajesz anonimowy.

Ps.
Uprzedzam. Tutaj nie chodzi o mój światopogląd i opinie wydaną przez jego pryzmat a o zachowanie jakie w środowisku kibicowski po prostu delikatnie mówiąc nie przystoi.
A jest to forum kibicowskie Wisły Kraków ...a nie MK, turystyczne, milicyjne, miłośników pieszych wycieczek do morskiego oka czy entuzjastów kamieni z epoki polodowcowej.

Hmmm czyli jeśli pomażę Twój dom farbą może z nudów przewrócę płot/wyrwę domofon.

I ktoś kto to widział nic nie powie będziesz szczęśliwy? Bo nieładnie "donosić" Hmm ciekawe...

Zakładam, że nie będziesz chciał udowodnić swojego zdania w rzeczywistości?
Odpowiedz cytując