Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 10.07.2013, 13:17
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
dobra dajmy już temu spokój. Kibic nie zrozumie widza, a widz kibica. Miłośnik "praworządności i policji" kibica, a kibic miłośnika "praworządności i policji".
Gówno wybiórcze rzuci ochłapy zamiast wiadomości, a tutaj "hieny" od razu chcą rozszarpać Kibiców Wisły. Niestety dla nich mogą to robić tylko w necie. Ciekawe czy jeden z drugim byliby odważni powiedzieć tym chłopakom prosto w twarz co o nich sądzą... szczerze wątpię.

Zastanawiam się dlaczego tak jest, że część forumowiczów dostaje orgazmu, jak media najeżdżają na Wisłę bądź jej kibiców.
Wyślij mnie jeszcze na drugą stronę Błoń.

Ja .......ę. Co Ty mi tu za definicję kibica próbujesz przedstawić? Poczytaj trochę książek naukowych o kibicowaniu, może coś z nich wyciągniesz... Polecić kilku autorów?

Oczywiście - z tym, że media robią czarny PR środowiskom kibicowskim w 100% się zgadzam, ale też często, takimi akcjami jak ta z Morskiego Oka, sobie na tę nagonkę pracujemy. Mediom i władzy to jest na rękę, bo odwraca się uwagę od ważniejszych spraw, a kasa w sakwie się zgadza.
Odpowiedz cytując