domin_czyzyny napisał(a):

dobra dajmy już temu spokój. Kibic nie zrozumie widza, a widz kibica. Miłośnik "praworządności i policji" kibica, a kibic miłośnika "praworządności i policji".
Gówno wybiórcze rzuci ochłapy zamiast wiadomości, a tutaj "hieny" od razu chcą rozszarpać Kibiców Wisły. Niestety dla nich mogą to robić tylko w necie. Ciekawe czy jeden z drugim byliby odważni powiedzieć tym chłopakom prosto w twarz co o nich sądzą... szczerze wątpię.
Zastanawiam się dlaczego tak jest, że część forumowiczów dostaje orgazmu, jak media najeżdżają na Wisłę bądź jej kibiców.
|
Wyślij mnie jeszcze na drugą stronę Błoń.
Ja .......ę. Co Ty mi tu za definicję kibica próbujesz przedstawić? Poczytaj trochę książek naukowych o kibicowaniu, może coś z nich wyciągniesz... Polecić kilku autorów?
Oczywiście - z tym, że media robią czarny PR środowiskom kibicowskim w 100% się zgadzam, ale też często, takimi akcjami jak ta z Morskiego Oka, sobie na tę nagonkę pracujemy. Mediom i władzy to jest na rękę, bo odwraca się uwagę od ważniejszych spraw, a kasa w sakwie się zgadza.