Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.07.2013, 12:57
dobra dajmy już temu spokój. Kibic nie zrozumie widza, a widz kibica. Miłośnik "praworządności i policji" kibica, a kibic miłośnika "praworządności i policji".
Gówno wybiórcze rzuci ochłapy zamiast wiadomości, a tutaj "hieny" od razu chcą rozszarpać Kibiców Wisły. Niestety dla nich mogą to robić tylko w necie. Ciekawe czy jeden z drugim byliby odważni powiedzieć tym chłopakom prosto w twarz co o nich sądzą... szczerze wątpię.

Zastanawiam się dlaczego tak jest, że część forumowiczów dostaje orgazmu, jak media najeżdżają na Wisłę bądź jej kibiców.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.07.2013 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując