Wyświetl pojedynczy post
Volwie
Junior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.07.2013, 12:49
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Mama cię nie nauczyła, że skarżyć nie wolno?

Wstydził byś się takie żygoliny wypisywać. Nawet mimo że pozostajesz anonimowy.

Ps.
Uprzedzam. Tutaj nie chodzi o mój światopogląd i opinie wydaną przez jego pryzmat a o zachowanie jakie w środowisku kibicowski po prostu delikatnie mówiąc nie przystoi.
A jest to forum kibicowskie Wisły Kraków ...a nie MK, turystyczne, milicyjne, miłośników pieszych wycieczek do morskiego oka czy entuzjastów kamieni z epoki polodowcowej.
Ale to znaczy, że kibice muszą zachowywać się jak idioci i malować paskudne twory na wszystkim co sie nie rusza?

Kurde na mojej starej szkole były zajebiste grafiki Wisełki, ale szkoła sama udostępniła mur i nie posiadał on wtedy tekstów napisanych koślawo jednym sprejem. Jak ktoś by mi pomalował dom to bym chciał dorwać takiego za zniszczenie elewacji, a co do Parku, toż można gdzieś vlekpę wkleić, na .... malować na srodku drogi?
" STFU may stand for:
Shut The Fuck Up, a vulgar form of Shut up used as Internet slang."
-wikipedia
Odpowiedz cytując