|
No niestety debili nasiało się pełno. Najgorsze jest to, że jeden z drugim komuś dom oszpecą swoimi bohomazami czy jak to tam nazwac. Właściciel zgłosi to na policję, bo będzie chciał zadoścuczynienia za poniesione szkody. Młodzi "graficiarze" wpadną ale ich koledzy będą się za pewne mścic na osobie która założyła sprawę bo przecież ząb za ząb.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|