kamikaze napisał(a):

Żyd żydowi oka nie wykole oni potrafią o siebie zadbać. Jest ich sporo w rządzie, można nawet powiedzieć, że u większości można znaleźć takie pochodzenie. Można to powiązanie zobacz chociażby w tym artykule, który podałeś mianowicie: żydowska gazeta, dostaje zlecenia od żydów z rządu za nasze pieniądze i jeszcze znalazł się fragment jak bronią żydówki prezydenta Warszawy Waltz. My Polacy mamy pracować na żydowskich panów i tylko taka jest wg. nich nasz cel życia.
|
Chłopie, daj sobie już spokój. 99 % twojego pisania w tym wątku to wyszukiwanie wszędzie żydów i udowadnianie że PiS to czerwoni i największe zło tego świata.
Postkomuniści muszą być zadowoleni z takiego "skanalizowania" poglądów i działań korwinowców.
Jaruzelskiemu i Kiszczakowi dajmy spokój, postkomuniści niech robią co chcą, prawdziwi "prawicowcy" od Korwina walczą z pisem i żydami.
PS1. O listach żydów i innych tego typu wrzutkach pisałem już kiedyś tu:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=22642
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
List otwarty Reduty Dobrego Imienia Polski do Nico Hoffmanna, producenta oszczerczego filmu „Unsere Mütter, unsere Väter”. Szkoda tylko, że walką o dobre imię Polski na zachodzie zajmują się prywatne fundacje, a nie MSZ.
http://reduta-dobrego-imienia.pl/
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"