Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
2840
10.07.2013, 07:02
For_FuN_
napisał(a):
Podajcie namiary na tych "inteligentow", to mysle ze bez problemu uda sie im zalatwic podobne napisy na autach, domach, drzwiach wejsciowych
. Potem powinni wszyscy poklepac po plecach, bo w koncu to dobry czyn i slawienie swojego klubu. Chlopaki potem spedza te 5 minut z myjka cisnieniowa lub z rozpuszczalnikiem(bo to przeciez zadna afera)
. Az dziw, ze sami na to nie wpadli!?!? Na swojej wlasnosci cos takiego stworzyc... to przeciez powinien byc honor
!
Oho - temu już się namiary marzą... Patrolujesz tamte okolice?
serek.c2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do serek.c2
Znajdź inne posty napisane przez serek.c2