Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
#
64543
10.07.2013, 06:30
Dariook
napisał(a):
Kręcą z Brożkiem, zobaczycie. Jacuś kłamczuszek się zabezpiecza na wypadek gdyby nie doszli do porozumienia w sprawie wysokości kontraktu.
oby tak było, przyjacielu! bo jak nikt nie przyjdzie to widzę to na prawdę słabo ;x
rocco_1906
napisał(a):
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
kacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacu
Znajdź inne posty napisane przez kacu