Podajcie namiary na tych "inteligentow", to mysle ze bez problemu uda sie im zalatwic podobne napisy na autach, domach, drzwiach wejsciowych

. Potem powinni wszyscy poklepac po plecach, bo w koncu to dobry czyn i slawienie swojego klubu. Chlopaki potem spedza te 5 minut z myjka cisnieniowa lub z rozpuszczalnikiem(bo to przeciez zadna afera)

. Az dziw, ze sami na to nie wpadli!?!? Na swojej wlasnosci cos takiego stworzyc... to przeciez powinien byc honor

!