Wyświetl pojedynczy post
cmaku
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64541
Stary 09.07.2013, 23:22
ponoć wygraliśmy w sądzie wypłatę 125 tyś euro za to że Brożek pomóc pomógł swojemu byłemu tureckiemu klubowi awansować do pucharów. Tak więc moje pytanie brzmi:
'' Skoro mamy taką kasę to czemu nie wypożyczymy np. Mateusza Maka i jego brata lub też w jego miejsce nie weźmiemy Brożka do ataku? Niby dwa transfery ale to byliby Polacy! Pierwszy to wiślak z krwi i kości a drugi to praktycznie symbol Wisły (zużyty ale mimo to jakiś tam symbol)''
Odpowiedz cytując