|
ponoć wygraliśmy w sądzie wypłatę 125 tyś euro za to że Brożek pomóc pomógł swojemu byłemu tureckiemu klubowi awansować do pucharów. Tak więc moje pytanie brzmi:
'' Skoro mamy taką kasę to czemu nie wypożyczymy np. Mateusza Maka i jego brata lub też w jego miejsce nie weźmiemy Brożka do ataku? Niby dwa transfery ale to byliby Polacy! Pierwszy to wiślak z krwi i kości a drugi to praktycznie symbol Wisły (zużyty ale mimo to jakiś tam symbol)''
|