Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64540
Stary 09.07.2013, 23:00
Powiedzcie jak to jest ze zima bylo wiadomo ze nie mamy ataku,pare kolejek do konca kazdy mowil ze napewnoi kogos juz maja na oku,sezon sie skionczyl,obozy treningi i oni dalej sa z jednym Boguskim/

nosz krew zalewa ,zaraz sezon a my z połową napastnika.brawa k**wa.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując