|
Powiedzcie jak to jest ze zima bylo wiadomo ze nie mamy ataku,pare kolejek do konca kazdy mowil ze napewnoi kogos juz maja na oku,sezon sie skionczyl,obozy treningi i oni dalej sa z jednym Boguskim/
nosz krew zalewa ,zaraz sezon a my z połową napastnika.brawa k**wa.
|