Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2835
Stary 09.07.2013, 22:21
huberix napisał(a):Wyświetl post
Tylko idioci mogli na cos takeigo wpasc, WSTYD.
Tak samo jak malowanie blokow. Przepraszam ale jestem przeciwny malowaniu blokow itd.
ew. malowac mizna smietniki bo nie sa na nic potrzebne.
Przydupcasz sie ze ktos nabrudzil na asfalcie a sam chcesz smietnisko na ulicy skoro ci smietniki niepotrzebne
Odpowiedz cytując