huberix napisał(a):

Tylko idioci mogli na cos takeigo wpasc, WSTYD.
Tak samo jak malowanie blokow. Przepraszam ale jestem przeciwny malowaniu blokow itd.
ew. malowac mizna smietniki bo nie sa na nic potrzebne.
|
Przydupcasz sie ze ktos nabrudzil na asfalcie a sam chcesz smietnisko na ulicy skoro ci smietniki niepotrzebne
