|
Tak czytam i czytam i mam z was mega polewkę. Następnym razem jak zobaczycie kogoś jak rozwiesza komuś na szybie czy gdzieś na przystanku vlepkę zróbcie zdjęcie i zanieście na komisariat, nie mówiąc już o tagowaniu miasta. Jakoś nie płakaliście tak, jak tychy pół Krakowa nam "pobazgrała", nie było takiej nagonki = brak płaczu? Ludzie, wyjdźcie czasem na świeże powietrze dotlenić mózgi, skoro braci po szalu chcecie potępiać policją.
PS: Teraz sobie przypomniałem- pamiętacie jak rok temu chłopaki od nas "wkradły" się w Londynie na stadion? Przecież w waszym to był prawdziwy skandal, a z tego co pamiętam, 100% ludzi piało z zachwytu.
|