Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2832
Stary 09.07.2013, 21:06
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej dzisiaj powiedział rano Wojewódzki w radio. Jak Ci kibice muszą kochać swój klub że za własne pieniądze kupili farby, weszli ponad 2000 m.n.p. i jeszcze dróżkę pomalowali. Pełne poświęcenie
Pan Kuba ... chyba kończy zwiedzanie Tatr na Krupówkach ...
Gdzie droga do Morskiego Oka leży na wysokości "ponad 2000 m n.pm ?
Ledwo 1400 ... u celu ....
No chyba że chłopaki zaczynąli z drugiej strony ...od Rysów ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując