alexx6 napisał(a):

|
Najlepiej dzisiaj powiedział rano Wojewódzki w radio. Jak Ci kibice muszą kochać swój klub że za własne pieniądze kupili farby, weszli ponad 2000 m.n.p. i jeszcze dróżkę pomalowali. Pełne poświęcenie
|
Pan Kuba ... chyba kończy zwiedzanie Tatr na Krupówkach ...
Gdzie droga do Morskiego Oka leży na wysokości "ponad 2000 m n.pm

?
Ledwo 1400 ... u celu ....
No chyba że chłopaki zaczynąli z drugiej strony ...od Rysów ...
