Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64536
Stary 09.07.2013, 20:44
Co z Ostoją Stjepanoviciem? Wiadomo już coś w kwestii kontraktu? Gość z kartą na ręku, raczej dobry grajek, kapitan swojego byłego zespołu i ponoć najlepszy gracz ligi macedońskiej. Skoro był tu prawie 2 tygodnie, to chyba nie odesłali go po tym okresie do domu z niczym. Zwłaszcza, że nie trzeba za niego płacić.
Odpowiedz cytując