|
Oto zagadka :
Były reprezentant Polski w piłce nożnej. W całej swojej karierze reprezentował na poważnym szczeblu tylko dwa kluby. Jeden z klubów dwukrotnie w swojej historii zdobywał mistrzostwo, drugi klub tylko raz zdobywał mistrzostwo. Zawodnik o którym mowa, urodził się w mieście, które w owym czasie nie należało do kraju, który później reprezentował. Strzelił mniej niż 10 bramek w reprezentacji Polski, więcej niż jedną.
O kogo chodzi?
|