Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5817
Stary 09.07.2013, 20:17
Oto zagadka :

Były reprezentant Polski w piłce nożnej. W całej swojej karierze reprezentował na poważnym szczeblu tylko dwa kluby. Jeden z klubów dwukrotnie w swojej historii zdobywał mistrzostwo, drugi klub tylko raz zdobywał mistrzostwo. Zawodnik o którym mowa, urodził się w mieście, które w owym czasie nie należało do kraju, który później reprezentował. Strzelił mniej niż 10 bramek w reprezentacji Polski, więcej niż jedną.

O kogo chodzi?
Odpowiedz cytując