Wyświetl pojedynczy post
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2013, 20:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż... narażę się prawdziwym kibicom

Znaczna część osób nie jest po prostu burakami, żeby takie akcje robić

Skoro buractwo uważasz za plus i to mega, to nie mam pytań


No, skoro Wojewódzki to powiedział to nie mam pytań... autorytet się odezwał



Aha.
I faktycznie można byloby przejść nad tą "akcją" do porządku dziennego gdyby nie takie rozpaczliwe próby bronienia buraków.... o... przepraszam: najlepszych, pelnych poświęcenia kibiców.
Było to oczywiście w pełnej ironii
Odpowiedz cytując