Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
alexx6
Senior Member
Od: 02.2012
Offline
#
11
09.07.2013, 20:09
FraMat
napisał(a):
No cóż... narażę się prawdziwym kibicom
Znaczna część osób nie jest po prostu burakami, żeby takie akcje robić
Skoro buractwo uważasz za plus i to mega, to nie mam pytań
No, skoro Wojewódzki to powiedział to nie mam pytań... autorytet się odezwał
Aha.
I faktycznie można byloby przejść nad tą "akcją" do porządku dziennego gdyby nie takie rozpaczliwe próby bronienia buraków.... o... przepraszam: najlepszych, pelnych poświęcenia kibiców.
Było to oczywiście w pełnej ironii
alexx6
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alexx6
Znajdź inne posty napisane przez alexx6