Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2822
Stary 09.07.2013, 19:56
Ogarnijcie sie , Kapki z Bednarzem osmieszaja nasz klub min. sprowadzajac jakiegos studenta do klubu , Smuda jeszcze go wystawia ... smieje sie z nas cala Polska a wy sie przejmujecie grafem na ulicy , nie daje wiary ze takie kwiatki mamy jako kibicow Wisly !!!!
Odpowiedz cytując