Drozd napisał(a):

Byle nie na siebie...
Choć Boguski faktycznie napastnikiem nie jest. Rozgrywającym jest, a powinien być bramkostrzelnym rozgrywającym takim jakim był za Skorży. Niestety oldboj zarabia kasę chyba nie tylko dla siebie i musi mieć plac.
|
Taki z niego napastnik jak rozgrywajacy... od 3 sezonów notuje najwiecej strat w zespole... mam nadzieje ze Smuda go ogarnie bo potencjal ma jakos Lenczyk z niego zrobil gracza ktory ocieral sie o Reprezentacje