Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2820
Stary 09.07.2013, 18:55
aNouc napisał(a):Wyświetl post
no i dobrze, przynajmniej duzo osób to zobaczyło nic tam zlego nie bylo napisane, tylko wychwalanie wlasnego klubu
Tyle że forma delikatnie mówiąc obleśna. Gdyby jakiś szablon z herbem albo choć trochę estetyki ... Gdyby na kamieniu zamiast jakichś bazgrołów była symetryczna biała gwiazda trudniej byłoby mediom złorzeczyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując