Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3587
Stary 09.07.2013, 18:52
Czyli będziemy mieć na stadionie dmuchanego Murzyna na koniu , a przed każdym odegraniem hymnu będzie słychać z głośników kultowe już : "Siedzę na koniu" ?
Odpowiedz cytując