Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2819
Stary 09.07.2013, 18:48
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie że przeceniasz siłę tego forum.
Fakt że mamy sezon ogórkowy i pismaki chwytają byle gówienka ... ale nie dlatego że my tu dyskutujemy. Myślę że gdyby paru szpanerów, chcących być (jak zwykle) trendy na forum, nie wyraziło "prawie pochwały" głupiego zachowania paru naszych kibiców to na forum nikt by za wiele nie flekował tatrzańskich graficiarzy ...
Sęk w tym, że temat już chwycili i jak nie pojawi się nic nowego, to będą go wałkowali do znudzenia. Prędzej czy później zajrzą na to forum, bo od czasu do czasu tu zaglądają - widać po artykułach. A jak dogrzebią się do niektórych wypowiedzi, to dopiero będą mieli pożywkę. Tak - panowie którzy usilnie tutaj bronią wandali srają właśnie do własnego gniazda nie mniej od tych, którzy zapowiadają jakieś liście na trybunach. Obym się mylił, ale spodziewam się "artykułu" z wypowiedziami kibiców Wisły w tym temacie.

Co do reszty posta pełna zgoda.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując