dizzy napisał(a):

|
Tą drogą idzie codziennie bardzo wielu ludzi z całej Polski.
|
no i dobrze, przynajmniej duzo osób to zobaczyło

nic tam zlego nie bylo napisane, tylko wychwalanie wlasnego klubu
przynajmniej zrobilo sie glosno o Wisle, po raz kolejny

ja w tym nic zlego nie widze, mnostwo kibicow Wisly wyjezdza gdzies na wczasy i okleja wlepkami jakies zabytkowe miejsca czy je maluje
