Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2013, 18:44
dizzy napisał(a):Wyświetl post
Tą drogą idzie codziennie bardzo wielu ludzi z całej Polski.
no i dobrze, przynajmniej duzo osób to zobaczyło nic tam zlego nie bylo napisane, tylko wychwalanie wlasnego klubu

przynajmniej zrobilo sie glosno o Wisle, po raz kolejny ja w tym nic zlego nie widze, mnostwo kibicow Wisly wyjezdza gdzies na wczasy i okleja wlepkami jakies zabytkowe miejsca czy je maluje
Odpowiedz cytując