|
Senior Member
Offline
|
#2815

09.07.2013, 18:04
|
arti napisał(a): 
Czyżby?
Niech to jak najszybciej naprawią albo dadzą kasę komuś kto to naprawi i zapomnijmy o sprawie.
Swoją drogą sytuacja idealnie pasująca do tego lata głupot w Wiśle - powrót Smudy, bajki o 3 okienkach, sprawy Sorina i Hajduka, LO z Nigerii, który nie wiadomo co robił przez ostatnie 2 lata... jakie jeszcze upokorzenia czekają Wisłę tego lata?
|
Ok, tak zrobią 
|
|