Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2815
Stary 09.07.2013, 18:04
arti napisał(a):Wyświetl post
Czyżby?
Niech to jak najszybciej naprawią albo dadzą kasę komuś kto to naprawi i zapomnijmy o sprawie.
Swoją drogą sytuacja idealnie pasująca do tego lata głupot w Wiśle - powrót Smudy, bajki o 3 okienkach, sprawy Sorina i Hajduka, LO z Nigerii, który nie wiadomo co robił przez ostatnie 2 lata... jakie jeszcze upokorzenia czekają Wisłę tego lata?
Ok, tak zrobią
Odpowiedz cytując