Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2013, 17:58
element napisał(a):Wyświetl post
Tylko żebyś się od nich nie odbił.

Nie są to wyżelowani z metra cięci goście, ale nieco więksi i ze starej gwardii. I są inteligentniejsi od 80% wypowiadających się w tym temacie. Zapewniam Cie.

Po akcjach z maczetami tyle stękania nie ma, a tu 5 stron rozpiski bo ktoś wymalował dwa kamyki i kawałek asfaltu

Chłopaki już na wolności, prawdopodobnie zakończy się na grzywnach. Oby.
Czyżby?
Niech to jak najszybciej naprawią albo dadzą kasę komuś kto to naprawi i zapomnijmy o sprawie.
Swoją drogą sytuacja idealnie pasująca do tego lata głupot w Wiśle - powrót Smudy, bajki o 3 okienkach, sprawy Sorina i Hajduka, LO z Nigerii, który nie wiadomo co robił przez ostatnie 2 lata... jakie jeszcze upokorzenia czekają Wisłę tego lata?
Odpowiedz cytując