Mam taki świetny pomysł dla was chłopaki, ponieważ wykazujecie zdecydowanie nadmierne pokłady energii w te piękne, słoneczne dni. Jest taka wspaniała strona. Nazywa się :
www.bilety.wisla.krakow.pl . Można tam kupić sobie karnet na całą rundę i wspomóc swój klub w trudnej chwili. Można też wspomóc konto UW, żeby można było godnie pożegnać Sobola oraz zapewnić sobie elegancką rundę na trybunach.
To jak ? Działamy ?
Czy może tacy wyszczekani jesteśmy w rozdawaniu internetowych liści i chwaleniu policyjnych akcji przeciwko chłopakom od nas ?