|
Bednarz - Smuda - Kapka nie przedłużyli kontraktu z Pareiką bo myśleli że Miśkiewicz jest zawodnikiem tej samej klasy, ale jak widać to bramkarz na 1 czy 2 ligę, Bieszczad nie ma doświadczenia i tak z małego problemu zrobił się większy... Sami są sobie winni, Pareiko nie wyróżniał się ale też niczego nie spieprzył.
|