Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2013, 16:25
Widzę w Polsce dobrobyt macie a nasza Wiselka nie żadnych problemów ze tyle naspamowaliscie postów o .......e o której nie powinno być słowa , tu powinna być dyskusja o zrzutce na kary dla kibiców Wisły .... wam się chyba fora pomyliły !!!!
Odpowiedz cytując