Drozd napisał(a):

O jaką ? O taką.

Jeżeli to dla Ciebie nie jest manipulacja to dalsza dyskusja na jakikolwiek temat jest bezcelowa.
A to że kibicowałeś Wilkowi wcale nie usprawiedliwia. Pytałem dlaczego prywatną rozmowę ukradkiem nagraną oceniano jako publiczną wypowiedź. Nie raczyłeś wyjaśnić. Czy to czasem nie pranie mózgu? Wygląda, że masz już czysty ... Piszesz że ktoś wykorzystał? Nie ktoś tylko tvn do kolejnej manipulacji. Czy ktoś sprawdził skąd i czy autentyczne jest nagranie, zanim puścił w ogólnopolskiej tv? Nie bo nie było czasu, a jak i tak efektu nie ma to 7 sekund relacji z wyników. To nie jest przemilczenie? Dlaczego o podejrzanych taśmach trajkotali dwa dni a o wynikach 7 sekund? Wyjaśnisz?
|
Czyli większość portali i tv uwzieło się na Radwańską... bo po tym meczu krytykowali zachowanie Radwańskiej ,że nie podziekowała tak jak powinna za gre.Zdjęcie nie jest zmanipulowane to które było w tvn było również na innych portalach jako główne nawet w polsacie ta scenka była.Zwróć uwage,że TVN nie transmitowało tego turnieju a zdjęcia otrzymali od agencji! Obejrzyj sobie filmik z sytuacji z Radwańską i zobaczysz jaką łaske zrobiła,w oczy nie spojrzała i odeszła,nikt jej nie kazał tam tańczyć ale jako osoba publiczna reprezentująca Nasz kraj MA OBOWIĄZEK ZACHOWAĆ KLASE.
---------------
Nagranie z Wilkiem najpierw pojawiło się na necie na portalu któy nic wspólnego z tvn nie ma,nastepnie na większych portalach i w dalszej kolejności w tvn.TVN miało sprawdzić autentyczność ? przecież sam Wilk przyznał,że to jego głos nawet prezes Kaczyński tłumaczył go na konferencji,że każdy ma prawo do takich wypowiedzi i do takiego słownictwa.
Jeżeli Pan Wilk czuje się pokrzywdzony niech zawiadomi prokurature,dlaczego tego nie zrobił?
A jak było z tym nagranym komendantem policji? poszło nagranie do mediów i nikt nie sprawdzał czy autentyczne,takie są media i trzeba się przyzwyczaić.Podobnie było z Chlebowskim z tego co pamiętam tvn emitowało rozmowy na cmentarzu Zdzicha i Zbycha czy jak im tam było.