Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3584
Stary 09.07.2013, 16:04
Patrząc na obecny skład osób decyzyjnych w klubie, to możemy się liczyć z tym, że sponsor marketingowo przebije nawet Unimila z lat 90-tych... Najważniejsza w tym momencie jest kasa, a nie fakt, że możemy być pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski. Bolesna prawda :-(
Odpowiedz cytując