|
Patrząc na obecny skład osób decyzyjnych w klubie, to możemy się liczyć z tym, że sponsor marketingowo przebije nawet Unimila z lat 90-tych... Najważniejsza w tym momencie jest kasa, a nie fakt, że możemy być pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski. Bolesna prawda :-(
|