GrzegorzTS napisał(a):

Radwańska zachowała się fatalnie nie wiem o jaką ścieme Ci chodzi ale okazała zero klasy,dziewczyna powiinna podziękować za gre i dopiero iść sobie popłakać do szatni.
Podali wyniki sondażu na żółtym pasku a mogli zwyczajnie podać na białym pasku tak jak czynili to gdy w sondażach królowało PO,przez kilka dni gadali o prowadzeniu PISu w sondażach a nie musieli... nawet mnie to śmieszy bo do wyborów 2 lata a wszyscy podniecają się sondażami jakby wybory były jutro.
Taśmy Wilka skoro wychodzi takie nagranie to chyba oczywiste,że media zainteresują się tym faktem,niby mieli przemilczeć? czy to ich wina,że ktoś specjalnie przed wyborami wykorzystał nagranie?! W tvn24 mówiono ,że ta zagrywka nie podoba się ludziom i może zadziałać na niekorzyść PO w wyborach w Elblągu,jeden z dziennikarzy Rymanowski(?) powiedział,ze nie można opierać się na części nagrania bo rozmowa mogła zostac zmanipulowana.
Nie wiem dlaczego czepiasz się stwierdzenia "PIS wygrał nieznacznie PO jeest zadowolone z odbudowania pozycji"
Takie są fakty Wilk zdecydowany faworyt przed drugą turą wygrywa minimalnie a PO które miało niskie poparcie w 1 turze było zadowolone,że przegrali minimalnie...przypomnij sobie jakie były komenatarze przed drugą turą PO miało zostać zmasakrowane przez PIS.Uważam,że gdyby wybory odbyły się tydzień pózniej to zwycięzca byłby inny.
Piszesz o TV TRWAM i republice,oglądałem jakiś czas temu kilka audycji i napiszę krótko pranie mózgu! TV TRWAM Rydzyka przecież to jasne,że tam PIS wspaniała partia a PO to diabły itp,tv republika wystarczy spojrzeć na redaktorów pracujących tam większosć powiązana z PIS ,atakują tylko PO a PIS jest super dla nich,to jest dopiero manipulacja!
I na koniec zaskoczę Cię kibicowałem Wilkowi w wyborach
|
O jaką ? O taką.
Jeżeli to dla Ciebie nie jest manipulacja to dalsza dyskusja na jakikolwiek temat jest bezcelowa.
A to że kibicowałeś Wilkowi wcale nie usprawiedliwia. Pytałem dlaczego prywatną rozmowę ukradkiem nagraną oceniano jako publiczną wypowiedź. Nie raczyłeś wyjaśnić. Czy to czasem nie pranie mózgu? Wygląda, że masz już czysty ... Piszesz że ktoś wykorzystał? Nie ktoś tylko tvn do kolejnej manipulacji. Czy ktoś sprawdził skąd i czy autentyczne jest nagranie, zanim puścił w ogólnopolskiej tv? Nie bo nie było czasu, a jak i tak efektu nie ma to 7 sekund relacji z wyników. To nie jest przemilczenie? Dlaczego o podejrzanych taśmach trajkotali dwa dni a o wynikach 7 sekund? Wyjaśnisz?