Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3580
Stary 09.07.2013, 13:25
Trochę nie ogarniam podejścia forumowiczów. W końcu dział marketingu/klub/ktokolwiek zachowuje się w miarę profesjonalnie, z ogłoszeniem jak wygląda koszulka/kto jest nowym sponsorem (być moze) czeka do oficjalnej prezentacji, dba, żeby zdjęcia nie wypłynęły (gdyby nie dbali, to co za problem by był żeby ktoś z SKWK cyknął?). Ktoś MOŻE widział i jedyne co może zrobić, to podzielić się ogólnym wrażeniem. Nie oceniam, czy dawid coś widział, ale po kiego grzyba go hejtujecie?
Odpowiedz cytując